بهترین برنامه های رانندگی برای موبایل

  1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 امتیاز)

  از واتساپ، اوبر، اینستاگرام و اسنپ چت و غیره گاهی اوقات این احساس می‌شود که زندگی خود را صرف رفتن از یک برنامه به برنامه دیگر می‌کنیم. در حالی که ناگفته نماند که هرگز نباید از تلفن خود در هنگام رانندگی استفاده کنید، آیا می‌دانستید که برنامه‌های زیادی برای رانندگان جوان و جدید وجود دارد که می‌توانند به شما در رانندگی ایمن در جاده‌ها کمک کنند. ما تعدادی از بهترین ها را جمع آوری کرده ایم.

   

  DriveSafe.ly

   

  یک برنامه رایگان برای دستگاه‌های Android، DriveSafe.ly پیام‌های متنی و ایمیل را هنگام رانندگی می‌خواند، بنابراین نیازی به لمس تلفن خود احساس نمی‌کنید. از دست دادن آخرین شایعات یا تغییر برنامه‌ها می‌تواند فاجعه‌بار باشد، اما این برنامه شما را از نظر اجتماعی در ارتباط و در جریان نگه می‌دارد، مهم نیست چقدر رانندگی می‌کنید. با گزینه تنظیم پاسخ‌های خودکار (مانند «رانندگی، وقتی در خانه پاسخ می‌دهد»، همسرانتان احساس نمی‌کنند که نادیده گرفته شده‌اند.  

   

  اطلاعات رانندگی Flo

   

  تصور کنید که مربی رانندگی ربات خود را در هر سفری که انجام می دهید، بازخورد ارائه می دهد. این اساساً کاری است که Flo Driving Insights انجام می دهد. دانلود رایگان است، از GPS برای ضبط تمام سفرهای شما و ارائه بازخورد فوری، چه سرعت، چه ترمز شدید یا شتاب گیری موثر و رانندگی ایمن استفاده می کند. می‌توانید سفرهای قبلی را دوباره بررسی کنید تا ببینید کجا باید پیشرفت کنید و چه کارهایی را به خوبی انجام می‌دهید. هر سفر به شما یک امتیاز می دهد و به گفته Flo Driving Insights ، اگر به اندازه کافی خوب باشد، حتی می توانید تخفیفی برای بیمه ماشین خود دریافت کنید.

  دانلود بازی کلاچ

   

  میتواند صبر کند

   

  بهترین تجربه اگر یک هدست VR همراه برای گوشی هوشمند خود داشته باشید، این شبیه سازی رانندگی تجربه ای واقعی از اتفاقاتی که هنگام بازی با تلفن هنگام رانندگی روی می دهد، ارائه می دهد. اسپویلرها: خوشایند نیست. این فقط روی تلفن شما نیست، این برنامه عواقب واقعی آرایش شما در حین رانندگی، اصلاح و انواع موقعیت های مضحک و در عین حال واقعی دیگر را نشان می دهد که برخی از رانندگان در آن قرار می گیرند.  

   

  نجات جان

   

  یکی دیگر از بسیاری از برنامه‌های درایو که استفاده از تلفن شما را هنگام رانندگی مسدود می‌کند، LifeSaver به‌طور خودکار زمانی که پشت فرمان هستید تشخیص می‌دهد و از استفاده از تلفن جلوگیری می‌کند. اگر مادر یا پدرتان همیشه نق می‌زند که وقتی به مقصدتان می‌رسید به آن‌ها اطلاع دهید، ارتباط با آنها از طریق پورتال راننده این کار را برای شما انجام می‌دهد. به‌علاوه، می‌توان پاداش‌های اختیاری را برای هر نمونه از رفتار رانندگی ایمن تنظیم کرد که برای تشویق رانندگان جوان و جدید به رانندگی ایمن عالی است.

   

  کد رسمی بزرگراه DVSA

   

  همه برنامه های درایو ایمن نباید در هنگام رانندگی استفاده شوند. برنامه رسمی کد بزرگراه DVSA برای افزایش دانش شما زمانی که چند دقیقه در خانه، محل کار، اتوبوس یا هر جایی که پشت فرمان ماشین در حال حرکت نیست فرصت دارید، عالی است. با وجود اینکه 3.99 پوند قیمت دارد، ارزش قیمتش را دارد. بخش‌های خاص را بخوانید، بررسی کنید که دقیقاً معنی هر تابلوی جاده را می‌دانید و خود را با آزمون‌های سرگرم‌کننده‌ای که شامل آن می‌شود، آزمایش کنید.   

   

  خانواده TrueMotion

   

  والدین خوشحال می شوند! اکنون می‌توانید با برنامه رایگان TrueMotion Family از عادات رانندگی فرزندانتان (و نیمه‌های دیگر) دید کامل داشته باشید. سفرها ردیابی می‌شوند، بنابراین می‌توانید ببینید که همه در کجا و چگونه رانندگی می‌کنند، و در پایان سفر بر اساس رانندگی پرت و پرخاشگرانه، امتیازی از 100 می‌دهید. آن را به یک مسابقه تبدیل کنید و در پایان هر هفته برای کسانی که ایمن رانندگی می کنند، جوایزی در نظر بگیرید. حتی ممکن است از نتایج شگفت زده شوید.

   

  اگر این برنامه‌های درایو به شما الهام گرفته‌اند تا راننده‌ای مسئولیت‌پذیرتر باشید (امیدواریم که داشته باشند)، پس برخی از بهترین خودروها را برای رانندگی ایمن در مجموعه گسترده ما از ماشین‌های دست دوم با کیفیت بررسی کنید.   

  درباره وب آلفا

  وب آلفا برای طراحی و کدنویسی استاندارد روز پا به عرصه فعالیت گذاشت. از جمله خدمات وب آلفا میتوان به موارد طراحی سایت، بهینه سازی سایت، طراحی قالب برای وردپرس، طراحی قالب جوملا، افزونه نویسی برای سیستم وردپرس، پلاگین نویسی برای جوملا،کامپوننت نویسی برای جوملا،مازول نویسی برای جوملا می باشد.

  ارتباط با وب آلفا

  ارتباط در تلگرام : websitealpha@

  شماره تماس : 5082  337  0919

  تماس از 8:00 تا 23:30

  ایمیل :info@webalpha.ir

  © تمام حقوق این سایت برای وب آلفا محفوظ می باشد

  طراحی سایت در تبریز